BODRUM, SERCE LİMANI, KNIDOS (CNIDUS)

BODRUM, SERCE LİMANI, KNIDOS (CNIDUS)
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
KİŞİ SAYISI
ÇOCUK SAYISI

Beğen

Tura Genel Bakış

1.GÜN

MARMARİS

Marmaris , Akdeniz sahili üzerinde, Türkiye'nin güneybatısındaki sahil şeridinde yer alan Muğla ilinde yer alan bir liman köyü ve turistik bir yerdir. Marmaris'in gelir dayanağı turizmdir. 1980'lerde bir bina patlamasının ardından, 20'nci yüzyılın sonlarına doğru Marmaris'in inaktif balıkçı köyünden çok azı olsa da, denizden iki dağcı dağ takımları arasında özel bir yeri vardır. 2010 yılında şehrin nüfusu 30.957 idi ve turizm sezonu boyunca yaklaşık 300.000 ila 400.000 kişi zirveye ulaştı. Aynı zamanda iki büyük ve birkaç küçük marinaya sahip, yelken ve dalış için bir merkezdir. Dalaman Havalimanı'nın yanında hizmet veren yüzlerce Gulet yatçıları için popüler bir kış yeridir. Marmaris, sıcak içeceklerin tadını çıkarırken, sıcak içeceklerin tadını çıkarırken, arkadaşlarınızla eğlenirken de sıcak bir yaz atmosferine sahiptir. Yazlar sıcak ve kuraktır ve sıcaklıklar özellikle Temmuz ve Ağustos aylarında yüksektir. Ekim ayı hala sıcak ve parlak, bu yüzden ailenizle veya evcil hayvanınızla yürüyüşe çıkabilirsiniz, ancak yağmurlu büyüler olsa da ve pek çok turist Eylül ayında özellikle sonbaharda ziyaret etmeyi tercih ediyor çünkü sıcaklıklar bu kadar sıcak değil. ay. Kışlar ılık ve ıslaktır. Kış yağışlı mevsimdir, bu da size diğer önemlilerinizle romantik bir yolculuk yapma şansı verir. Bugün Marmaris, Türkiye'nin en önemli Gulet ve Yat merkezlerinden biridir. Yüzlerce yattan oluşan deniz ile en çok tercih edilen rotalardan biridir. Böylece iyi korunan bir limandır. Lüks yelkenli yatları denizde görebiliyor. Belki bir gün bu Guletlerden biriyle mavi bir yolculuğa çıkma şansınız var. Marmaris mavi yolculuğun en popüler rotalarından biridir. Minyon doğayı ve camsı denizi kucaklamak isteyenler tarafından tercih edilir. Dahası, bu turlar size sadece deniz yolu ile görülebilen doğal güzellikler sunuyor. Tarihi binaları da görebilirsiniz. Mavi yolculuk turlarında Guletler en çok tercih edilenler. Guletler ahşap yatlardır. Mavi yolculuk turları için unutulmaz anlar yaşamak için modernize edilmiştir. Tatillerini sadece bir rotada sınırlamak istemeyenler için iyi bir seçenek. Marmaris, mavi yolculuk turuna katılamayanlar için de günlük tur şansı veriyor. Türkyacht , özellikle Marmaris için mavi turlar düzenlemektedir. Özel yat kiralama ile istediğiniz rotayı mavi yolculuklara katılabilirsiniz. Uzman personelimiz ve yenilenen yatlarımızla mavi yolculuk turları yapmaya çalışıyoruz.

2.GÜN

SERCE LİMANI

Mavi Yolculuk Guletlerinin yanaştığı yer Serce. Mekan, limanın diplerinin harika bir görüntüsünü sunuyor ve en zorlu hava koşullarından korunaklı. Sualtı araştırmaları ve kazma çalışmaları, şimdi Bodrum Su Müzesi'nde bulunan yüzlerce yıllık cam işçiliği gibi birçok keşfe yol açtı. Sparrow Limanı, bu arkeolojik buluntular için en iyi yerlerden biridir. Serçe'den yaklaşık bir kilometre sonra sağdaki Kİrkkuyular ve Sindilli kasabaları, birkaç ıssız taş evin görülebileceği yerlerdir. Bölgenin en eski konakları olan Kİrkkuyular'da kırk sarnıç bulunmaktadır. Buradaki su tuzlu ve hayvancılık ve tarım için uygun değildir. Konut sakinleri ev kullanımı için sondaj kulelerini kullanıyor.

3.GÜN

KNIDOS (CNIDUS), PALAMUTBUKU

Knidos , Anadolu'da görülmesi gereken en büyüleyici eski şehirlerden biridir. Datça yarımadasının doğusundaki ilk yerleşim yeri olan Knidos, harikulade kalıntılara ve eşsiz bir güzelliğe sahiptir. Antik Knidos şehrinin limanının hemen yanında yer alan bir amfi tiyatro bulunmaktadır. Limana doğru kısa bir yürüyüş sizi Bizans döneminde inşa edilen iki kilisenin kalıntılarına götürecektir. Knidos yüzyıl 1960 yılından bu yana bir arkeolojik kazı alanı olmuştur. Demeter Heykeli ve eski zamanlarda limanı koruyan aslan heykelleri şimdi British Museum'un salonlarını süslemektedir. Tanrıça Aphrodite'nin kutsal kilisesi, cazibe merkezidir. Büyük bir mezarlığa, çift limana ve Afrodit tapınağına sahip parlak akropoleye sahip şehir, tüm turistleri gerçekten etkilemektedir. Palamutbükü , Datça yarımadasındaki en güzel sahillere sahip olmasıyla ünlüdür. Plajlar küçük ama çok güzel. Dağlarla çevrili ve bahçelerle çevrili bu plajlar, sakinleştirici bir kaçış için mükemmel bir zemin sunan huzur ve taze deniz havasıyla ünlüdür. Palamutbükü yarımadanın ucunda yer alır ve tarihi Knidos şehrinin kalıntıları ile de bilinir. Balığı balıklarıyla bilinen Knidos, yaklaşık 12 km uzaklıktadır.

4.GÜN

BODRUM

Bodrum , Türkiye'nin Ege deniz kıyılarında yelken açmak için en iyi başlangıçlardan biridir. Gökova Koyu, neredeyse herkes tarafından Avrupa'nın en iyi seyir bölgelerinden biri olarak kabul ediliyor. Bol güneş ışığı, kristal berrak camsı sular, gününüzün daha iyi olmasını sağlayan sonsuz mavi gökyüzü, iyi limanlar ve dost canlısı insanlar. Bu sahil size birçok seçenek sunuyor. Doğal güzelliği ve kostal yerleşimler ve köylerde zengin birçok bozulmamış alan vardır. Bodrum , Ege Bölgesi'nin güneybatısında, Muğla ilinde bir liman kentidir. Gökova Körfezi'nin girişini kontrol eden bir noktada, Bodrum Yarımadası'nın güney sahiline yerleştirilmiştir. Antik çağda Karya Halikarnas'ı olarak bilinen bu şehir, Antik Dünyanın Yedi Harikasından biri olan Mausolus Türbesi'ne ev sahipliği yapmak için biliniyordu. Haçlılar tarafından 15. yüzyılda inşa edilen Bodrum Kalesi, liman ve marina manzarasına sahipti. Kale gerekçesiyle bir Sualtı Arkeoloji Müzesi ve yıl boyu birçok kültür festivaline ev sahipliği yapmaktadır.

5.GÜN

SİYAH ADASI, ORAK ADASI

Kara Ada ( Bodrum), Bodrum'a yaklaşık 5 km mesafede yer alır ve kükürtlü sularının ve çamur banyolarının kapsamlı iyileştirici gücü ile bilinir. Mağaradaki sıcak su ve çamurun güzelliği ve sağlığı yenilediği düşünülmektedir. Sıcak su, yaklaşık 29-32 derecelik bir sıcaklığa sahiptir ve denize akar. Burada sıcak sularda yüzme ve çamur banyosu yapma şansınız olacak. Bodrum'un 10 mil doğusunda bulunan Orak Adası , zengin deniz yaşamı ve berrak mavi sularıyla bilinir. Gökova gezilerinde Guletler ve Yelkenli Yatların duraklamadan geçemediği popüler bir noktadır. Ada, Kargicik Adası'nın karşısında uzanır ve dağların aşağı yamaçlarında zeytin ağaçları ile korunan göze çarpan sahillere sahiptir. Adada yerleşim yoktur ancak kuzeyde yanaşabileceğiniz korunaklı koylar vardır. Doğusu için deniz bir akvaryuma benziyor. Yalıçiftlik Koyu'nda çay servis edilecektir. Yerel yaşamı yaşamak isteyenler için bu koydan isteğe bağlı bir şehir turu organize edilebilir.

6.GÜN

COKERTME KOYU, KISE BUKU

Yerli halk şarkılarında söylenen Çökertme , Gökova Körfezi'ni geçmeden önce veya sonra önemli bir duraklamadır. Çökertme Koyu'nun adı, yanında yer alan küçük kasabaya dayanmaktadır. Çökertme Koyu, Kepce Burnu ve Karaburun'un arasında yer alır ve geceyi geçirmek için korunan bir yerdir. Tekneler, batı-kuzey ve batı-doğudan esenleri özellikle vahşi rüzgarlara karşı koruduğu için yatçılar topluluğu arasında popülerdir. Çökertme sahil şeridi uzun ve çam ve zeytin ağaçları ile lekeli. Yer, makul fiyatlarla turistlere lezzetli yiyecekler sunan birçok yerel restoran bulunmaktadır. Turistler ayrıca geceleri olağanüstü göbek dansı performanslarının tadını çıkarabilir! Orak adasına sadece 5 km uzaklıkta bulunan Kise Bükü (Alakisla Buku) , bu alanda bulunan Bizans Manastırı kalıntıları nedeniyle “kilise” kelimesinden türemiştir. Tüm Guletlerin çok geniş bir koyda demir atması çok önemli. Bu koy kuzeyde dağlarla çevrilidir ve batı rüzgarı adanın doğu tarafında patlar. Alakisla'da Kise Körfezi adıyla eski bir manastırın kalıntılarıyla karşılaşacaksınız. Kise'nin isminin de “kilise” kelimesinden kaynaklandığına inanılmaktadır. Kise buku bölgesindeki mutlaka görülmesi gereken yerler arasında Yalikoyu, Akarca, Çatal, yazlık, hamam, sarnıç ve kilisenin kalıntılarının bulunduğu körfez yer almaktadır. Bunlar, Mavi Yolculuğunuz sırasında Türk Yat Guletleriyle çok önemli bir duraklama çağrısı yapıyor. Çevresindeki birkaç koyda, soğuk su kaynar su gibi harikalar bulabilirsiniz! Işıldayan kumsallara karşı denize inen bir zakkum ağaçlarının silueti gerçekten göze çarpan bir manzara!

7.GÜN

YEDİ ADALAR, TUZLA KOYU

Mavi Gulet Yolculuğundaki en iyi duraklardan biri de Tuzla'nın güneyinde yer alan yedi adalı bir koy. Yüzme, şnorkelli yüzme, balık tutma ve süngerle dalış için ideal bir noktadır. Tatilciler burada av balıkları ve süngerleri toplamaya bayılırlar. Kufre'nin doğal limanında durabilir veya Güllük Ormanı boyunca deniz kıyısına sakin bir yürüyüş yapabilirsiniz. Gökova Körfezi'nin güney kıyıları dört adadan geçerek sahil boyunca kilometrelerce uzanan devasa çam ormanlarıyla kaplıdır ve ikisi arasında doğal bir koy oluşturulmuştur. Adalara ya da bir koyun içine girebilir ve her türlü hava koşulunda sakin olabilirsiniz. Batıda, çıplak Martil adası var. Güneye ve doğuya doğru yüzebileceğiniz veya rahatlayabileceğiniz, güneşte güneşlenebileceğiniz muhteşem plajlar vardır. Diğer adalar Long Island, Olive Island ve Küçük Adalar'dır. Adalar çoğunlukla çorak olmasına rağmen, tüm plajlar pürüzlü ve kayalık değildir. Ama eğer bir doğa aşığıysanız, çam ağaçlarıyla kaplı koy alanlarında güzel bir yolun tadını çıkarabilirsiniz. Tuzla , güzel restoranları ve taze deniz ürünleriyle hazırlanmış spesiyaliteleriyle ünlü büyüleyici bir balıkçı köyüdür. Çok sayıda küçük çiftçi, kreş bahçesi ve arı kovanı var. Sığ su, sığ kuşları ve diğer vahşi hayatı çeker. Bu olağanüstü güzellikteki bir alandır ve Körfez'deki asil oyunun oyuncuları bir dizi Körfez kursunun gelişimi için seçildiği için bu bölgeyi seveceklerdir.

8.GÜN

INCEBURUN, MERSINCIK KOYU

İnceburun, Muğla'nın Datça ilçesinde güzel bir koy. Bu dökmeyen alan gerçekten sakin ve hiç de kalabalık değil, bu yüzden burada biraz dinlenebilirsiniz. Güzel plajı, sığ denizi ve sizi saran rüzgarlı havasıyla , Türkyat Güllüğünüzde gezebileceğiniz küçük, görülmesi gereken bir yer . Mersincik Koyu , Datça'nın kuzey kesiminde olup büyüleyici ormanlar, berrak mavi sular ve altın kumlu alt deniz ile çevrilidir. Oldukça davetkar ve sakin olduğu için bu koy yatçılar tarafından tercih ediliyor.

9.GÜN

BENCIK KOYU, DATCA

Selimiye'nin hemen karşısındaki Bencik , büyüleyici bir çam ormanı arasında sakin ve güvenli bir demirleme yeri sunar. Çimenlikte karaya çıkmak mümkündür, ancak tesis yoktur. Çok dar bir giriş yoluna sahip olan Bencik Koyu, içeri girdiğinizde eşsiz bir manzara. Bencik, Hisarönü Körfezi'ni Gökova Körfezi'nden ayıran yarımadanın en dar yerinde konumlanmış, ancak Hisarönü tarafında yer almaktadır. Datça , Ege adalarında ve Ionia'nın güney sahilinde yaşayan Dorlar tarafından keşfedildi. Bu yarımada, Ege Denizi ve Akdeniz Denizi arasında yer almaktadır. Chersonese'nin sonunda, yaklaşık 38 km'lik bir mesafede, en büyüleyici yarımadada en güzel tanrıça Afrodit için inşa edilen şehir olarak Strabo tarafından tanımlanan eski Carian Knidos kenti vardır. Ayrıca, yaklaşık 500 yıl önce, İspanyol korsanlar, burada cüzzamlı hastaları ölümün kollarına bıraktılar ama yarımadanın güneşli havası hastayı iyileştirdi! Her neyse, doğa o kadar sakin ve harika ki orada Datça Limanı'nda yürüyüş yapabilirsiniz.

10.GÜN

ORHANİYE LİMANI, SELİMİYE

Derin, berrak ve büyüleyici mavi denizi ile ünlü Kizkumu plajına sahip olan Orhaniye , güzelliğiyle hayranlık uyandıran büyüleyici bir mekandır. Kara şövalyenin tarihi kalesini keşfetmek için şirin kasaba yollarına inin. Bu koyda yüzen Guletler , güzel bir manzara sunuyor. Orhaniye köyü aç bir ziyaretçiye sunacak çok şey var. Köyün ortasına iniş yapmanın keyfini çıkarın ya da yerli ve yabancı yatçılar tarafından meşhur çapaların pulkritiğine tanık olun, içeride sıcak tutun veya bu muhteşem sitenin gizemli kültürünü ve mutfağını keşfedin. Orhaniye sürprizlerle dolu! Marmaris'in Muğla bölgesinde bulunan Selimiye köyü, Hisarönü Koyu'nun incisidir. Bu kasabanın eski adı Losta'ya dönüşen Hydas'dı. Günbatımında, köyü çevreleyen dağların ardında kaybolan güneş, manzarayı zengin bir kırmızı renkte boyamış gibi görünüyor. Bybossos Hydas (Selimiye) antik kenti antik döneme ait kalıntılara sahiptir. Bölgenin en yüksek yerlerinden biri olan Selimiye, diğeri Sarıkaya'nın tepesinde, sonuncusu ise Kızılköy Asarkale bölgesi de dahil olmak üzere üç kale harabesindedir. Koyuna benzeyen güneydoğu dağları, yabancı turistler tarafından ziyaret edilerek Hellenistik çağlara uzanan kale kalıntılarını keşfetmek istiyor. Handan'ın güney kesimindeki mezar, deniz kıyısından 100 metre uzakta, rehberler ise Selimiye'ye doğru yol alır. Diğer ilgi alanları arasında bir gözlem kulesi, bir deniz feneri, bir manastır ve antik bir tiyatro bulunmaktadır. Amerikalı sualtı arkeologları ve bilim adamları, bölgedeki su altındaki batıkları araştırmaya daldılar ve şimdi Bodrum Sualtı Müzesi'nde sergilenen değerli bulguları keşfettiler. Selimiye, Mavi Yolculuk Guletleri'nin uğrak yeri. Selimiye - Hisarönü - Orhaniye ayrılmaz bir üçlüye benziyor. Selmiye, temiz camsı deniz suyu, büyük bir balık, sebze, meyve, badem ve zeytin bahçesi popülasyonu, taze kekik ve mercanköşk kokusunu, temiz, temiz havayı, sakin ortamı ve debonair insanı ile ünlüdür. Bu yolculuğun her saniyesini seveceğinizi garanti ediyoruz!

11.GÜN

BOZBURUN

Bozburun , türetilen sünger mesleği ve Gullet Yat inşaatı endüstrisi için gayet iyi. Katı ve güzel Gulet Tekneleri inşa etmek için en iyi orman ve zanaatkârların bazıları bu bölgede kalmıştır, bu nedenle işin en başarılı isimleri Bozburun'un Gulet inşaatçılarını kullanmaktadır. Gulet ve Yat üretim endüstrileri sayesinde Bozburun, dünyanın dört bir yanından gelen turistlerin ziyaret ettiği bir ana mıknatıs oldu.

12.GÜN

BOZUKKALE

Bozukkale (Loryma) , MÖ 10'dan kalma eski bir kasabadır. Karşılıklı bir ortogonal desende uzanan dokuz kale duvarı vardır. Kale ve kuleler çok iyi korunur ve dayanıklı bir halde bulunur. “Kale”, “bozuk” anlamına gelir. Bu nedenle, mekanın adı, kalenin bir tarafının eksik olduğu gerçeğine atfedilebilir. Bozukale, İngiliz donanma gemileri için bir kruvaziyer gemisi olarak hizmet ediyordu ve şimdi kıyıda bir tersane olarak görülüyordu. Ege Denizi'ndeki tüm yat ve guletleri seyretmek için bir alan olarak kullanılmıştır. Çok önemli coğrafi konumu ve dar limanı da Atina limanından kalkan gemiler tarafından kullanılıyordu. M.Ö. 395'te, Atinalı komutan Karori'nin burada ziyaret ettiği bilinmektedir. MÖ 305'in Cnidus Savaşı'ndan önce.

13.GÜN

KADIRGA KOYU, KUMLU BUKU

Körfez, Osmanlı İmparatorluğu döneminde kadırga inşa etmek için kullanılan tarihi ile ilgili olarak Kadırga (Gale) Koyu olarak adlandırılmıştır. Kadırga Koyu, mükemmel deniz kıyılarına sahip, 2 km'lik bir Kuzey Ege sahilidir. Eşsiz doğal güzelliğinin yanı sıra, koy tarihi mekanlara olan yakınlığı için de önemlidir. Assos antik limanına sadece 2 km uzaklıktadır. Doğu tarafında Ayvalık manzarası ve batıda Yunan adası Lesbos manzaraları vardır. Kadırga Koyu, Mavi Bayrak ile ödüllendirilen Türkiye'nin plajlarından biridir (sıkı standartlara sahip plajlara ve marinalara verilen bir ödüldür). Deniz suyunun kalitesi ve serinliği, çakıl taşlarının muhteşem renkleri ve şekilleri ve ayrıca yanınızda yüzen balık yığınları için de hayranlık uyandırıyor. Kadırga Koyu da balık tutmak için mükemmel bir yerdir. Neredeyse yılın her zamanında kıyı, bütün geceyi plajda geçiren balıkçılar ile dolu. Balık tutabileceğiniz balıklardan bazıları şunlardır: levrek, yaldızlı kafalı çipura, çipura, sargo, garnitür vb. Yan yana tatil köyleri, butik oteller ve kamp alanları bulabilirsiniz. Bir çadırda ya da güzel dekore edilmiş bir otel odasında kalmayı tercih ederseniz, deniz muhteşemdir. Kumlu Bükü , Marmaris'e yakın, Kadirga Limani'nin bir mil kuzeyindeki oldukça büyük bir koy. Harika bir manzaraya sahip olan koy, eski Amos yerleşiminin kalıntıları tarafından göz ardı edilir. Keşfetmek için bir akropolis, bir amfi tiyatro, bir tapınak ve bir sunak vardır. Oldukça önemli bu tarihi siteye doğru yürüyüşe çıkıyor ancak ısrar edenlerin çabaları körfezin muhteşem manzaralarıyla ödüllendirilecek. Ve aşağı inerken, körfezde bulunan Hotel Dionysus tarafından sunulan mükemmel krepler, daha iyi tadacaktır. Dev minderlerle dolu baştan çıkarıcı hasır kulübelere sahip bir restoran, hemen sahilde oturuyor ve birkaç saat dinlenmek için keyifli bir mekandır. Restoran, meze üzerine abartıyorsanız ya da Kumlu Buku yat kiralamalarınızda yeterince ızgara etseniz, ilginizi çekebilecek oldukça iyi Çin yemekleri sunmaktadır. Güneş battıktan sonra, restoran personeli, plaj boyunca büyük meşaleler yakar ve jetties, su altı ışıkları ile aydınlatılır - bu muhteşem bir manzaradır. Körfezin tertemiz berrak suları iyi şnorkelli yüzme sunmaktadır.

14.GÜN

CENNET ADASI

Cennet Adası , ormanlarla çevrili bir chersonese. Marmaris koyunun giriş yoluna yerleşmiş olup, günlük Gulet gezilerinin yapıldığı yerler arasında özellikle ünlüdür. Neredeyse her Gulet , ziyaretçilerin buranın inanılmaz doğal güzelliğinin bir parçası olmalarını sağlamak için burada durmaktadır. Cennet Adası'na doğru ilerleyebileceğiniz Liar Boğazı'na varmadan önce yaklaşık 8 km yürümeniz gerekiyor. İz, güzel bir doğa yürüyüşü için eşsiz bir fırsat sunuyor. Liar Boğazı, adını bir yalancıya benzeyen Boğaz boğazının coğrafi yapısından alır. Bu oldukça kayalık bir bölgedir, ancak bir Gulet yatını kiralayabilir ve Cennet Adası'ndaki çarpıcı manzarayı seyredebilirsiniz. Ada çevresinde birçok güzel restoran ve kafe bulunmaktadır. Paradise Islandis de yüzmek için gerçekten iyi. Gününüzü sıkılmadan adada geçirebilirsiniz.

15.GÜN

MARMARİS

Marmaris , Akdeniz sahili üzerinde, Türkiye'nin güneybatısındaki sahil şeridinde yer alan Muğla ilinde yer alan bir liman köyü ve turistik bir yerdir. Marmaris'in gelir dayanağı turizmdir. 1980'lerde bir bina patlamasının ardından, 20'nci yüzyılın sonlarına doğru Marmaris'in inaktif balıkçı köyünden çok azı olsa da, denizden iki dağcı dağ takımları arasında özel bir yeri vardır. 2010 yılında şehrin nüfusu 30.957 idi ve turizm sezonu boyunca yaklaşık 300.000 ila 400.000 kişi zirveye ulaştı. Aynı zamanda iki büyük ve birkaç küçük marinaya sahip, yelken ve dalış için bir merkezdir. Dalaman Havalimanı'nın yanında hizmet veren yüzlerce Gulet yatçıları için popüler bir kış yeridir. Marmaris, sıcak içeceklerin tadını çıkarırken, sıcak içeceklerin tadını çıkarırken, arkadaşlarınızla eğlenirken de sıcak bir yaz atmosferine sahiptir. Yazlar sıcak ve kuraktır ve sıcaklıklar özellikle Temmuz ve Ağustos aylarında yüksektir. Ekim ayı hala sıcak ve parlak, bu yüzden ailenizle veya evcil hayvanınızla yürüyüşe çıkabilirsiniz, ancak yağmurlu büyüler olsa da ve pek çok turist Eylül ayında özellikle sonbaharda ziyaret etmeyi tercih ediyor çünkü sıcaklıklar bu kadar sıcak değil. ay. Kışlar ılık ve ıslaktır. Kış yağışlı mevsimdir, bu da size diğer önemlilerinizle romantik bir yolculuk yapma şansı verir. Bugün Marmaris, Türkiye'nin en önemli Gulet ve Yat merkezlerinden biridir. Yüzlerce yattan oluşan deniz ile en çok tercih edilen rotalardan biridir. Böylece iyi korunan bir limandır. Lüks yelkenli yatları denizde görebiliyor. Belki bir gün bu Guletlerden biriyle mavi bir yolculuğa çıkma şansınız var. Marmaris mavi yolculuğun en popüler rotalarından biridir. Minyon doğayı ve camsı denizi kucaklamak isteyenler tarafından tercih edilir. Dahası, bu turlar size sadece deniz yolu ile görülebilen doğal güzellikler sunuyor. Tarihi binaları da görebilirsiniz. Mavi yolculuk turlarında Guletler en çok tercih edilenler. Guletler ahşap yatlardır. Mavi yolculuk turları için unutulmaz anlar yaşamak için modernize edilmiştir. Tatillerini sadece bir rotada sınırlamak istemeyenler için iyi bir seçenek. Marmaris, mavi yolculuk turuna katılamayanlar için de günlük tur şansı veriyor. Türkyacht , özellikle Marmaris için mavi turlar düzenlemektedir. Özel yat kiralama ile istediğiniz rotayı mavi yolculuklara katılabilirsiniz. Uzman personelimiz ve yenilenen yatlarımızla mavi yolculuk turları yapmaya çalışıyoruz.

Sizin için seçtiklerimiz
setting color